| Nazwa marki: | GKG |
| Numer modelu: | G5 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Drukarka SMT z magnetycznym szpilkiem/blokiem wsparcia i transportem R-L
Specyfikacja
| Model | G5 |
| Rozmiar szablonu | 370x370mm ((min rozmiar) |
| 737x737mm (maksymalny rozmiar) | |
| 20-40 mm (tłuszcz) | |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400x340 mm |
| Min rozmiar PCB | 50x50 mm |
| grubość PCB | 00,4-6 mm |
| Tłuszcz PCB | maksymalnie 1% przekątnej PCB |
| Wysokość transportu | 900±40 mm |
| Kierunek transportu | L-R, R-L |
| Prędkość transportu | maks. 1500 mm/s, można go regulować |
| Sposób transportu | Jeden etap |
| Zmiana wielkości | automatyczne |
| Interfejs I/O | SMEMA |
| Pozycjonowanie PCB (metoda wsparcia) | Magnetyczna szpilka/bloku oporowego/tabeli do góry i do dołu |
| System zaciskania PCB | Patentowane nad górnym/bocznym zaciskiem |
| Głowa drukująca | Dwie niezależne głowice drukarskie z napędem |
Ciśnienie w wyciśnięciu | 0.5 ~ 10 kg (kontrolę programu) |
Prędkość drukowania | 6-200 mm/s |
Tryb drukowania | Raz / dwa razy |
Rodzaj wyciekacza | Gumowe / stalowe ostrze szczotkowe ((Równik 45°/55°/60°) |
System czyszczenia | Wzmocnione wchłanianie próżni, suchy, mokry, próżni trzy tryby |
CCD FOV | 8x6 mm |
| Zakres regulacji maszyny | X: ± 3 mm, Y: ± 7 mm, θ: ± 2° |
| Wizja | Patrz w górę/dolno Struktura optyczna/CCD/geometria Pattern-match |
Specyfikacja całej maszyny
Dokładność pozycji powtarzania | ± 0,01 mm |
Dokładność druku | ±0,025 mm |
Czas cyklu | < 8 sekund |
Zmiana produktu | Stary: <3 min, nowy: <5 min |
Zaopatrzenie w powietrze | 4~6 kgf/cm |
| Zasilanie | AC:220±10%,50/60HZ, 2,5 kW |
| Metoda kontroli | PC |
| System operacyjny | Windows XP/Win7 |
Wymiary maszyny | 1140 ((L) x 1364 ((W) x 1404 (H) mm |
Maszyna | Około 1000 kg. |
Cechy
![]()