|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 2900~4000USD/set |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Ręczne programowanie Roboty lutowniczego opartego na oknach 4
Wprowadzenie
Ta automatyczna spawarka nazywamy ją 4-osiową automatyczną spawarką, X, Y, Z i 360 stopniową oś obrotową, maszyna przyjmuje ciśnienie powietrza i napędzane prądem,przez pudełko do ręcznego programowania każdego punktuTa maszyna jest najczęściej używana do dodawania puszek na PCBA lub lutowania kabli, oszczędzając więcej pracy i poprawiając wydajność produkcji.
Cechy
1, 4 osi pracy, X / Y / Z i R ruchu rotacji, osiągnąć wiele kątów lutowania celu.
2, Lutowanie bez azotu, bardzo bezpieczne i chroniące środowisko,
3, głowica lutownicza może być ustawiana w różnych kierunkach, co może chronić PCB i komponenty przed uszkodzeniem.
4,Użyj głowicy żelaza jako punktu bazowego do wyrównania pozycji klucza produktu, naciśnij klawisz Enter, program automatycznie wygeneruje ten punkt w systemie,Następnie ustawienie danych o punkcie i tak dalej.
5Używając wysokiej precyzjisystem napędzany silnikiem krokówkowym i pasem czasowym oraz zaawansowane algorytmy sterowania ruchem w celu skutecznego poprawy dokładności i powtarzalności pozycjonowania ruchu.
6, Maszyna z automatyczną funkcją czyszczenia, która może uczynić przetwarzanie lutowania bardziej stabilnym i wydłużyć żywotność żelaza lutowego.
7, z podręcznym wisiorkiem nauczania, programowanie jest proste i łatwe do nauki.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
520*585*800 mm |
![]()
![]()
Sprzęt linii produkcyjnej SMT
1. ładowarka PCB: PCB umieszczany jest w półce i automatycznie podawany do maszyny ssania.
2Maszyna do ssania płyt: automatycznie ssanie PCB na tor i przenoszenie go do drukarki.
3Maszyna drukarska: drukuj pastę lutową lub czerwony klej na stali laserowej całkowicie na płytce PCB.
4. Maszyna do montażu powierzchni o dużej prędkości: przy użyciu programu edytowanego przez urządzenie do montażu komponentów na wyznaczone pozycje części, może pomieścić części w kształcie rolki z SOP poniżej 28 szpilów,i jego cechą jest szybka prędkość instalacji.
5.Przenośnik: urządzenie do przenoszenia płyt PCB.