| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-DC250 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Przednia operacja wielofunkcyjna linia produkcyjna SMT Automatyczny oczyszczacz pyłu powierzchniowego PCB
- Nie.Szczegóły techniczne
| Funkcja | Ta maszyna jest używana do usuwania pyłu, włókien szklanych, elektryczności statycznej itp. na górnej powierzchni PCB przed drukowaniem na ekranie. |
| Wysokość transportu | 900±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu | Około 8 sekund. |
| Kwota rolki naklejkowej | 1 rolka |
| Papier klejący | 2 bębny |
| ilość jonizatora | 2 sztuk |
| Szczotka | 1pc |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| grubość PCB | 0.4~5 mm |
| Komunikacja | SMEMA |
Specyfikacja
| Model | HS-DC250 | HS-DC330 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~330*250 mm | 50*50~455*330 mm |
| Wymiar maszyny | 650*800*1300 mm | 800*950*1300 mm |
| Waga | 100 kg | 130 kg |
Cechy
1, Zgodnie z wymaganiami linii produkcyjnej SMT opracować i zaprojektować sprzęt.
2System sterowania PLC.
3Ultra-wysokiej prędkości anty-statyczna szczotka spiralna, metoda czystej ekstrakcji próżniowej.
4Specjalny odpowiadający drukowaniu SMT, montaż przed i po AI wtyczka PCB na tylnej stronie ciała obcego czyste.
5, wyposażone w klimatyzatory statyczne marki Keyence, całkowicie eliminują zakłócenia elektrostatyczne.
6, dotykając czystej metody, czystość ponad 99%.
7, Zaprojektowane do czyszczenia walcówki w celu zapewnienia skutecznego, stabilnego i trwałego efektu czyszczenia.
8, konstrukcja części mechanicznych, utrzymanie jest proste.
9, wyświetlacz interfejsu w języku angielskim i chińskim, interfejs operacji wygodne i proste.
10, sygnał SMEMA jest zgodny.
Rysunek maszynowy
![]()
![]()
Obraz fizyczny produktu
![]()
![]()
Zastosowanie
Ta maszyna jest używana do usuwania pyłu, włókien szklanych, elektryczności statycznej itp. na górnej powierzchni PCB przed drukowaniem na ekranie.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()