| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-310 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Nowe urządzenie do odcinania płyt PCB Mocny niski napięcie V Cut Linear Blade Pneumatyczna maszyna do odcinania płyt PCB
Wprowadzenie
Ta maszyna jest pneumatyczna PCB depanelizer, zwany również gilotyny typu PCB depanelieling maszyny, jest używany do oddzielenia linia V-ciągnięty połączony PCB, z silnikiem powietrza napędzane wysoko mocy podstawy ostrza,umieścić PCB na platformie, i krok na nogi przełącznik do zakończenia separacji, ma znacznie lepszą wydajność niż łopatki ruchomego separatora PCB,ultra niskie obciążenie siłą cięcia i dobrze chronione deski.
Cechy
1, nadaje się do wszystkich rodzajów płyt PCB z V-ciągiem
2, ostrze typu gilotyny oddzielające, ultra niskie naprężenie siłowe przy 500-600uE, gładkie i płaskie, bez zgięcia i usterek.
3, napędzane napędem pneumatycznym i elektrycznym w połączeniu.
4, Bezpieczeństwo: mała gilotyna dostępna tylko do karmienia na pokładzie, zapewnia bezpieczeństwo operatora.
5Łatwe utrzymanie, operator może obsługiwać maszynę z łatwym szkoleniem.
6, Trwałe, z wykorzystaniem importowanych wysokiej jakości narzędzi do cięcia wykonanych ze stali.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Depanelisator PCB |
| Model | HS-310 |
| butelka powietrzna | High cylinder mocy |
| Zaopatrzenie w powietrze | 00,5-0,8Mpa |
| Wydajna długość cięcia | 1-360 mm |
| Rozmiar ostrza liniowego | 360*43,5*6 mm |
| Materiał ostrza | Import wysokiej jakości narzędzia stalowe |
| Prędkość oddzielania | 1-300 mm/s |
| Gęstość cięcia w kształcie litery V | 00,3-3,5 mm |
| Zużycie powietrza | 200-400 ((l/min) |
| Rozmiar maszyny | 700*325*400 mm |
| Waga | 130 kg |
| Odpowiednia deska |
Wszystkie deski w kształcie V
|
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()