|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-F380 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
LED Hard Strip V Cut Line Pcb Separator Machine Automatic Multiple Blade Pcb Separating Machine High Speed Steel Tool
Opis
Ta automatyczna maszyna do rozbijania PCB z wieloma ostrzami przyjmuje wiele grup górnych i dolnych ostrza do oddzielenia, maksymalnie można zainstalować 3 grupy ostrza,Każda klapa może instalować i rozładowywać różne mezotrony rozmiarowe, aby pasować do różnych szerokości paneli oddzielających wymagania.
Maszyna korzysta z sterowania ekranem komputera z urządzeniem liczącym, które można użyć do ustawienia produkcji przetwarzania, a przestrzeń narzędzia cięcia jest widoczna na ekranie.
Cechy
1, wielokrotne grupy, wielokrotne górne i dolne ostrze oddzielające się w tym samym czasie, znacznie obniżają naprężenie siły oddzielającej,
ochrona desek bez zgięcia.
2, Poprzez dostosowanie mezotronów do szerokości każdej linii V-cut, mezotronów używanych do utrzymania ostrzy, różne deski potrzebują różnych mezotronów.
3Min. odległość między łopatami wynosi 3 mm, grubość ostrza 0,2 mm.
4, podstawa ostrza może instalować i rozładowywać swobodnie, max może instalować 3 grupy podstawy ostrza.
5, maszyna przyjmuje PLC i kontrolę ekranu dotykowego, czujnik zasłony światła podczerwonego, wysoki poziom bezpieczeństwa.
6, Ta maszyna przeznaczona jest dla przemysłu oświetleniowego LED, zwłaszcza dla rur LED, całego światła LED i innych płyt.
7, produkcja 100 000 sztuk produktów dziennie, wysoka wydajność i oszczędność pracy.
8, maszyna może dodać pojedynczy SMEMA, może podłączyć ładowarkę PCB, aby osiągnąć automatyczne ładowanie.
Specyfikacja
| Model | HS-F380 |
| Wydajność szerokość cięcia | 0-360 mm |
| Rozmiar ostrza | Φ360*Φ43.5*6mm |
| Grubość ostrza | 0.2 mm |
| Min Odległość między każdą ostrzą | 3 mm |
| Materiał ostrza | Stal wysokiej jakości zagraniczna |
| Zdolność produkcyjna | 100,000 sztuk dziennie |
| napięcie | AC110V/220V |
| Władza | 200 W |
| Wymiar maszyny | 2200*580*1060 mm |
| Waga | 160 kg |
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()