| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | YS-802E |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 zestawów miesięcznie |
Licznik komponentów SMD z wykrywaniem przecieków, kontrolą prędkości i kontrolą przycisków
Specyfikacja
| Model | YS-E802 |
| Zasilanie | AC110V,AC220V, 50/60Hz |
| Watty | 30 W |
| Liczenie czasu | 19 sekund do 2 minut. |
| Zakres liczenia | -59999~59999 |
| Wielkość pasma | 2,4,8,9,10,12,16,24,32mm |
| Szerokość taśmy | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 m |
| Rozmiar plastikowej rolki | 7-13 cali |
| Zastosowanie | Odpowiednie dla wszystkich elementów |
| Wielkość produktu | 450*270*180 mm |
| Wielkość opakowania | 460*280*190 mm |
| Waga brutto | 10 kg |
![]()
![]()
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem urządzeń do obsługi płyt SMT (ładowarki, rozładowarki, bufor, przenośnik itp.).Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejSpółka zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych SMT/THT.
Posiadamy profesjonalnych techników i sprzedawców, opieramy się na zaawansowanej technologii i staramy się jak najlepiej dostarczać naszym klientom wysoce wydajne i niezawodne obsługi desek.Jednocześnie nasz doświadczony zespół inżynierów zawsze rozumie kierunek rozwoju inteligentnej fabryki,aktualizuje produkty i techniczne zgodnie z popytem rynkowym, dążąc do automatyzacji i efektywnego kosztowo produktu przez cały czas, robimy również OEM oparte na różnych potrzebach naszych klientów.