| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 9000~12000usd/set |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów miesięcznie |
Artykuł danych o pneumatycznym czyszczeniu szablonów HS-600.pdf...
Maszyna do czyszczenia stencilów SMT z licznikiem i przyciskiem awaryjnego zatrzymania.
Wprowadzenie maszyny
Ta maszyna (Model:HS-600) nazywamy ją pneumatyczną maszyną do czyszczenia szablonów SMT, jest automatycznym sprzętem do czyszczenia szablonów, z połączoną funkcją czyszczenia i suszenia.Jest używany w procesie montażu SMT, zaprojektowany do automatycznego czyszczenia pasty lutowej stalowej siatki, siatki ze stali z czerwonym klejem, siatki z kupera, ekranu żywicy itp. Używa alkoholu jako rozpuszczalnika czyszczącego,wyposażone w system filtracji 3-stopniowej, aby uzyskać rozpuszczalnik wielokrotnie używającMaszyna ta wykorzystuje do czyszczenia metodę spryskowania, napędzaną przez sprężarkę powietrza.użyć pompy sifon rozpuszczalnik i uruchomić opryskiwanie pręty czyszczące dla czyszczenia podwójnych stron, wydajność czyszczenia jest bardzo dobra.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Zasilanie | Kompresor powietrza |
| Zastosowanie | Sztabki,metalowe siatki, stalowe siatki,ekran kopera,ekran gule |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej, 740*740*40 mm |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2~4 min. Kształt i miedziany ekran |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtra ((10um,5um,1um) |
| Waga | 305 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
Wydajność czyszczenia
![]()
![]()
![]()
![]()