| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Pneumatyczna maszyna do czyszczenia stencilów SMT z regulowanym czasem czyszczenia i suszenia
Wprowadzenie
Maszyna ta służy do czyszczenia szablonów, stalowych siatek, miedzianych ekranów, ekranów gule itp.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Nazwa produktu | Oczyszczacz szablonów do drukarek ekranowych |
| Metalizm maszynowy | Stal nierdzewna, przeciwpożarowa, wybuchowa |
| Władza | Pneumatyczne |
| Zastosowanie | Sztabka, wyświetlacz. |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2 do 4 minuty |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtrów ((10um,5um,1 mm) |
| Waga | 250 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
![]()
Posiadamy nie tylko maszyny i urządzenia SMT, ale także wiele części maszynowych. Jesteśmy dostawcą części i urządzeń maszyny SMT. takich jak podsycacz, dysze, wózek obrotowy płyt PCB, tłuszcz SMT,Mieszalnik pasty lutowej, licznik SMD, czujnik laserowy, filtr, profiler termiczny KIC, serwo silnik i tak dalej.
W Shenzhen Hansome Technology dążymy do doskonałości w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowej obsługi klienta.Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dalszych informacjiProszę, nie wahaj się skontaktować z nami!