| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD330 |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
90 stopniowy ładowarka PCB z dostosowalną prędkością przenośnika do produkcji SMT
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Maszyna do ładowania płyt PCB o temperaturze 90 stopni |
| długość maszyny | 1200 mm lub 900 mm |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund. |
| Czas wymiany magazynu | Około 30 sekund. |
| Ilość magazynu | 3 sztuk |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia ((lub określić) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynu | Strona górna: 1 pc, strona dolna: 2 pc |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Prędkość przenośnika | 0.5-20M/min lub na zamówienie |
| Stan światła | 3 kolorowy wyświetlacz |
| Sygnał | SMEMA |
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem urządzeń do obsługi płyt SMT (ładowarki, rozładowarki, bufor, przenośnik itp.).Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejSpółka zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych SMT/THT.
Posiadamy profesjonalnych techników i sprzedawców, opieramy się na zaawansowanej technologii i staramy się jak najlepiej dostarczać naszym klientom wysoce wydajne i niezawodne obsługi desek.Jednocześnie nasz doświadczony zespół inżynierów zawsze rozumie kierunek rozwoju inteligentnej fabryki,aktualizuje produkty i techniczne zgodnie z popytem rynkowym, dążąc do automatyzacji i efektywnego kosztowo produktu przez cały czas, robimy również OEM oparte na różnych potrzebach naszych klientów.