|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-ST400 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Zmiana szerokości Panasonic PLC CE Listed PCB Stacker Machine Bare Board Unloader
Zastosowanie
Ta maszyna jest używana do rozładunku/zbierania gołych PCB z linii produkcyjnej SMT po oznakowaniu laserowym.
Specyfikacja
| Funkcja |
Używane do zbierania gołych PCB do linii smt z górnej części maszyny |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| grubość PCB | 00,6 ~ 4,0 mm |
| Wysokość składników PCB | ± 35 mm |
| Czas podawania PCB | Ok. 10 sekund lub określić |
| Masa deski | ≤ 3 kg |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Ciśnienie powietrza | 00,6Mpa |
| Zużycie powietrza | < 20 l/min |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-ST400 | HS-ST530 |
| Wydajna długość PCB | 50~400 mm | 50~530 mm |
| Szerokość PCB transportowych | 50~400 mm | 50~500 mm |
| grubość PCB | Min 0,6 mm | Min 1,0 mm |
| Wymiar maszyny | 650*670*1200 mm | 800*880*1200 mm |
| Waga | 170 kg | 190 kg |
![]()
![]()