| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-NK250 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Linia produkcyjna SMT Dobry / niewłaściwy płytka magazyn oddzielający NG OK PCB Unloader
Wprowadzenie
Jednostka ta jest używana po tym, jak AOI, odbierając sygnał AOI w górnym rzędzie, automatycznie zbiera płyty NG/OK oddzielnie do odpowiedniego magazynu.
Szczegóły techniczne
| Funkcja | Zbierz płyty NG/OK oddzielnie, odbierając sygnał. |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas odbioru przez zarząd | Co około 6 sekund |
| Zmiana magazynu w czasie | Około 30 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Strona operacyjna | Strona przednia |
| Taśmy przenośnej | ESD |
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Ciśnienie powietrza | 4-6Bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 15L/min |
| Liczba czasopism | Górna strona: 1 magazyn, dolna strona: 2 magazyn |
| Sygnał | SMEMA |
| Opcje |
1Tryb sterowania ekranem dotykowym. 2Automatyczna regulacja szerokości. 3, ilość magazynów do wymogów klienta.
|
O nas:
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd ((HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który przez wiele lat pracował w firmie EMS, specjalizowaliśmy się w urządzeniach do obsługi PCB na początku,Następnie opracowujemy maszyny PCB i SMT.. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. badań i rozwoju, ale także wychodzący i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, rozwijania kierunków rozwoju produktów,aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiomW ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i wykorzystaliśmy, aby tworzyć efektywne kosztowo produkty, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.
HSTECH postawił sobie za cel "wysoką jakość i inteligentność", która opiera się na koncepcji " zorientowanej na jakość i zorientowanej na klienta" i łączy w sobie cechy branżowe,Inteligentna technologia przekonuje do inteligentnej fabrykiJeśli chodzi o obsługę posprzedażową, nalegamy na "odpowiedzialność", będziemy reagować od razu, gdy otrzymamy wysokiej jakości opinie, i obsługujemy naszych klientów przez cały czas.
![]()