| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-620 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | HS-620 |
| Zasilanie | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 3500 W |
| Pojemność ogrzewania | Górna strefa temperatury 1200W, druga strefa temperatury 1200W, strefa temperatury IR 2700W |
| Materiał elektryczny | Silnik napędowy + inteligentny sterownik temperatury PLC + kolorowy ekran dotykowy |
| Kontrola temperatury | Niezależny regulator temperatury o dokładności do ±1°C |
| Interfejs temperatury | 1 sztukę |
| System lokalizacji | Sztuka w kształcie litery V, regulowalne gniazda podtrzymujące PCB, światło laserowe do szybkiego skupiania i pozycjonowania |
| Ogólne wymiary | Wymagania w odniesieniu do zastosowań w odniesieniu do pojazdów silnikowych |
| Zakres rozmiarów PCB | Maksymalnie 450 mm × 390 mm, Min 10 mm × 10 mm |
| Zakres wielkości BGA | Maksymalnie 80 mm × 80 mm, minimalnie 1 mm × 1 mm |
| Maszyna | 60 kg |
| Zastosowanie | Naprawa chipów, płyt głównych telefonów i praca nad elementami elektronicznymi |