| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-620 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| BGA Rework Station | Model: HS-620 |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita moc | 3500 W |
| Pojemność ogrzewania | Górna strefa temperatury 1200W, druga strefa temperatury 1200W, strefa temperatury IR 2700W |
| Materiał elektryczny | Silnik napędowy + inteligentny sterownik PLC + kolorowy ekran dotykowy |
| Kontrola temperatury | Niezależny regulator temperatury, dokładność może osiągnąć ±1°C |
| Interfejs temperatury | 1 sztuk |
| Sposób lokalizacji | W kształcie V, PCB wsparcie jigs może regulować, światło laserowe zrobić szybkie skupienie i pozycjonowanie |
| Ogólny wymiar | L650mm * W630mm * H850mm |
| Rozmiar PCB | Max 450mm * 390mm Min 10mm * 10mm |
| Wielkość BGA | Max 80mm * 80mm Min 1mm * 1mm |
| Maszyna | 60 kg |
| Użycie | Naprawa chipów / płyty głównej telefonu itp. |