| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-700 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | HS-700 |
| Zasilanie | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Całkowita Moc | 2600W |
| Moc Grzałki | Górna grzałka 1200W (Max), dolna grzałka 1200W (Max) |
| Komponenty Elektryczne | Silnik napędowy + inteligentny regulator temperatury + kolorowy ekran dotykowy |
| Kontrola Temperatury | Wysokiej precyzji czujnik K + kontrola w pętli zamkniętej + niezależny regulator temperatury (dokładność ±1℃) |
| Czujnik | 1 sztuka |
| Metoda Pozycjonowania | Podparcie PCB w kształcie V + zewnętrzny uniwersalny uchwyt + światło laserowe do centrowania i pozycjonowania |
| Wymiary Ogólne | D450mm × Sz470mm × W670mm |
| Rozmiar PCB | Maks. 140mm × 160mm, Min. 5mm × 5mm |
| Rozmiar BGA | Maks. 50mm × 50mm, Min. 1mm × 1mm |
| Odpowiednia Grubość PCB | 0.3 - 5mm |
| Dokładność Montażu | ±0.01mm |
| Waga Maszyny | 30KG |
| Waga Montowanego Układu | 150g |
| Tryby Pracy | Pięć: Półautomatyczny/Ręczny/Usuwanie/Montaż/Spawanie |
| Zastosowanie | Naprawa układów / płyt głównych telefonów |