| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-500LC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
AC380V 8/10inch Blade 3600rpm Automatyczna maszyna do cięcia ołowiu PCB dla maksymalnie 250mm PCB
Wprowadzenie
Maszyna ta jest używana do cięcia dodatkowych stóp / ołowiu PCBA po lutowaniu falą, maszyna głównie obejmuje dwie części, mocowanie PCB i mocowanie ostrza.zainstalowany przez zacisk z obu stronPo ustawieniu ostrza i ustawieniu wysokości, PCB zostanie przetransportowany do automatycznego cięcia ołowiu.Jednocześnie jest bardzo niski hałas i wysoka wydajnośćUrządzenie zapobiegające warp jest wyposażone w zabezpieczenie przed uszkodzeniem płyt PCBA.
Specyfikacja
| Model | HS-500LC |
| Władza | AC220, 50/60Hz/380V,50/60Hz |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400 mm ((L) x 250 mm ((W) |
| Prędkość osi głównej | 4500/min |
| Silnik osi głównej | 3/4 KT |
| Prędkość koła kierowniczego | 0-3 M można regulować |
| Min. wysokość ołowiu | 10,0-1,5 mm Min. |
| Wymiar maszyny | 750*600*860mm ((W*D*H) |
| Waga netto | 115 kg |
![]()
![]()
![]()
Posiadamy nie tylko maszyny i urządzenia SMT, ale także wiele części maszynowych. Jesteśmy dostawcą części i urządzeń maszyny SMT. takich jak podsycacz, dysze, wózek obrotowy płyt PCB, tłuszcz SMT,Mieszalnik pasty lutowej, licznik SMD, czujnik laserowy, filtr, profiler termiczny KIC, serwo silnik i tak dalej.
W Shenzhen Hansome Technology dążymy do doskonałości w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowej obsługi klienta.Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dalszych informacjiProszę, nie wahaj się skontaktować z nami!