| Nazwa marki: | GKG |
| Numer modelu: | G9+ |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Przemysłowy 4.0 MES System 03015 Dostępna maszyna do druku pasty lutowej G9+
Wprowadzenie
Automatyczna maszyna do druku pasty lutowej G9+ jest maszyną zaawansowaną do zastosowań SMT, która może spełniać wymagania procesu druku określone w pkt 03015,0.25 stopnia, wysoka precyzja i duża prędkość.
Specyfikacja
| Model | G9+ |
| Maksymalny rozmiar PCB | 450x340 mm |
| Min rozmiar PCB | 50x50 mm |
| grubość PCB | 00,4-6 mm |
| Maksymalna masa deski | 5 kg |
| Wysokość transportu | 900±40 mm |
| Przepaść na krawędzi deski | 2.5 mm |
| Wysokość deski | 15 mm |
| Kierunek transportu | L-R, R-L |
| Prędkość transportu | maks. 1500 mm/s, sterowanie programem |
| Sposób transportu | Jeden etap |
| Zmiana wielkości | automatyczne |
| Interfejs I/O | SMEMA |
| Pozycjonowanie PCB (metoda wsparcia) | Magnetyczna szpilka/bloki oporowe/ręczny stolik do góry i do dołu |
| System zaciskania PCB |
Patentowane nad górnym mocowaniem
|
| Ściskanie boczne | |
| Funkcja adsorpcji | |
| Drukowanie |
0-20 mm
|
|
Tryb drukowania
|
raz/dwa razy
|
|
Prędkość drukowania
|
10-200 mm/s
|
|
Tryb drukowania
|
Raz / dwa razy
|
|
Rodzaj wyciekacza
|
Gumowe / stalowe ostrze szczotkowe ((Równik 45°/55°/60°)
|
| Ciśnienie druku | 00,5-10,5 kg |
| Rozmiar ramy szablonu | 470*370mm~737*737mm ((tylko 20-40mm) |
|
System czyszczenia
|
System czyszczenia typu deszczu
|
| Wzmocnione wchłanianie próżni | |
| Suche, mokre próżni trzy tryby | |
| Czyszczenie do przodu i z tyłu | |
|
CCD FOV
|
10x8 mm
|
| Rodzaje znaków wiarygodnych | Standardowy kształt znaku powierniczego |
| Podkładka | |
| Dziura | |
| System kamer | Struktura optyczna wzrokowo-dolno |
| Kamera cyfrowa CCD | |
| Odpowiedź wzorca geometrycznego |
Wydajność maszyny
| Model | G9+ |
| Dokładność powtórzenia pozycji | ± 12,5um@6,CPK≥2.0 |
| Dokładność druku | ±18um@6,CPK≥2.0 |
| Czas cyklu druku | < 7,5 sekundy |
| W oparciu o system testowy strony trzeciej ((CTQ) sprawdzić rzeczywistą pozycję druku pasty lutowej dokładność powtórzenia | |
Specyfikacja całej maszyny
|
Zasilanie
|
AC:220±10%,50/60HZ, 3,0 kW
|
|
Ciśnienie powietrza
|
4~6 kgf/cm2
|
|
Zużycie powietrza
|
około 5 l/min
|
|
Temperatura pracy
|
-20°C~+45°C |
|
wilgotność operacyjna
|
30% ~ 60%
|
|
Wymiary maszyny(bez światła wieży) |
1172 ((L) x 1385 ((W) x 1530 (H) mm
|
|
Maszyna
|
Około 1000 kg. |
Cechy
1, cyfrowy system CCD, zupełnie nowy system ścieżki optycznej, jednolite światło okrągłe i wysoka jasność źródła światła skoaksialnego.umożliwiające łatwe rozpoznanie różnych punktów martów (w tym nierównomiernych punktów znakowania), takich jak pokrycie cyną, pokrycie miedzi, pokrycie srebrem, lutowanie na gorącym powietrzu, FPC i różne rodzaje różnych kolorów PCB.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()