| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-208 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Max 360mm Blade Moving Type ESD Transport Belt PCB Separator
Wprowadzenie
Ta maszyna jest automatyczna maszyna do oddzielenia PCB, jest wyposażona w automatyczny system karmienia płyt, przyjmuje górne okrągłe ostrze i dolne liniowe ostrze połączenie, podczas oddzielania,PCB pozostanie nieruchome., a okrągło będzie się poruszać, aby zakończyć proces depaneling.
Zalety
Tradycyjna maszyna do oddzielania płytek PCB wymaga ręcznego umieszczania, pozycjonowania, wymaga czasu i pracy, a wydajność produkcji jest niska.
To urządzenie zostało zmodernizowane do automatycznego zasilacza, który jest sterowany przez mikrokomputer i może dostosować odległość ruchu w zależności od wielkości płyt PCB.może również podłączyć się do maszyny do ładowania desek, oszczędzając pracę, poprawiając wydajność separacji płyt i wyższy stopień automatyzacji.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Automatyczne karmienie łopatą ruchomego separatora PCB |
| Model | HS-208 |
| Wysokość części | 15 mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 00,6-0,8Mpa |
| Maksymalna długość deski | 360 mm |
| napięcie | AC220V/110V,50/60Hz |
| Szerokość rozdzielająca | 50~360 mm |
| Materiał ostrza | SKD61 stali szybkiej |
| Prędkość oddzielania | Zmiennik |
| Odpowiednia deska | Aluminium, wszelkiego rodzaju płyty z włókien szklanych, FR4 |
| Rozmiar maszyny | 1000*850*1130 mm |
| Waga | 100 kg |
![]()