| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-UD330 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
约 30 秒 SMT 线 PCB 卸料机采用 ZD 电机驱动
Charakterystyka:
1,三 PLC
2ZD napęd elektryczny.
3, zwiększenie grubości przewozu.
4Trzy przełączalne piłki, jedna z góry, dwie z tyłu.
5System sterowania przyciskiem LED, z trzema kolorowymi lampami.
6, nie łączy się ze stali i łączy się z materiałami typu, konstrukcja maszyny jest stabilna, łatwa w konserwacji.
7, użyj dłoni do trzęsienia dźwięku, ustawić szerokość.
8, precyzyjne urządzenie do wprowadzania PCB do pudełka
9Górne i dolne urządzenia do napędzania powietrza.
10/SMEMA jest kompatybilna.
aplikacja:
Maszyna do rozładunku PCB jest używana na końcu linii produkcyjnej SMT, do zbierania PCB do pudełka materiału.
规格:
| Funkcja | To urządzenie jest przeznaczone do rozładunku płytek PCB. |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Czas ładowania PCB | 约 6 秒 |
| 随时间推移的杂志变化 / Zmiany w magazynie | 约 30 秒 |
| 运输方向 | L~R, 或 R~L |
| Operacja | Operatorzy |
| łączący się z linią kolejową | 正面 ((or指定) |
| Źródło energii | 220V,50/60Hz,±10% |
| 气压 | 4-6巴 |
| grubość PCB | Najmniejszy 0,4 mm |
| 弹?? ilość | Na górze, na dole, na dole. |
| prędkość przesyłania | 0.5-20米/minutę |
| 音高选择 | 1-4 ((10 mm spacja) |
| 信号 | 中小企业协会 |
| 模型 | HS-UD250 | HS-UD330 | HS-UD390 | HS-UD460 |
| Efektywne PCB długość | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Rozmiar maszyny | 1900*800*1200 mm | 2320*880*1200 mm | 2620*940*1200 mm | 2620*1080*1200 mm |
| 弹?? rozmiar | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Waga | 140 kg | 220 kg | 280 kg | 320 kg |


关于包装:

![]()
![]()