| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD330 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Maszyna do ładowania płyt SMT z wielokrotnym magazynem PCB 4-6 barów
Zastosowanie:
Ta jednostka jest używana na początku linii produkcyjnej SMT do transportu PCB z magazynów do linii, to ładowarka PCB typu 90 stopni, jest specjalna dla oszczędzania przestrzeni fabryki.
Charakterystyka:
1, Moduł pod kątem prawym (90 stopni).
2, Bardzo krótka długość 1200 mm, opcjonalnie krótsza długość maszyny 900 mm.
3, elastyczny składany płytacz PCB.
4, 3 czasopisma dostępne.
5, Gładkie i równoległe regulacje szerokości.
6- Kompatybilny z SMEMA.
Specyfikacja:
| Nazwa produktu | Maszyna do ładowania płyt PCB o temperaturze 90 stopni |
| długość maszyny | 1200 mm lub 900 mm |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund. |
| Czas wymiany magazynu | Około 30 sekund. |
| Ilość magazynu | 3 sztuk |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia ((lub określić) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynu | Strona górna: 1 pc, strona dolna: 2 pc |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Prędkość przenośnika | 0.5-20M/min lub na zamówienie |
| Stan światła | 3 kolorowy wyświetlacz |
| Sygnał | SMEMA |
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()