|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-VD331 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-VD331 |
|---|---|
| Napięcie | AC110V/220V, 50/60Hz, marka Meanwell |
| Ciśnienie powietrza | 0.5-0.7Mpa |
| Źródło światła | Źródło LED |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 400mm × 300mm × 2 |
| Prędkość XYZ | 1000mm/s |
| Platforma Y | 190 × 150mm |
| Dokładność powtórzeń | 0.02mm |
| Zakres lepkości kleju | max ≤ 5000LPS |
| Silnik | Silnik krokowy |
| System napędowy | Pasek zębaty dla osi X/Y, śruba osi Z |
| Obsługiwane dokumenty | CAD, CorelDRAW |
| Udźwig | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Prowadnica liniowa | CSK (marka tajwańska) |
| Wyłącznik fotoelektryczny | Marka niemiecka |
| System operacyjny | Windows |
| Waga brutto | 600kg |