|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CC300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Selektywna maszyna do powlekania konforemnego |
| Model | HS-CC300 |
| Wysokość transportu | 920±20 mm |
| Szerokość przenośnika | 50-450 mm (możliwość dostosowania) |
| Kierunek transportu | Od lewej do prawej lub od prawej do lewej |
| Wysokość komponentu | Maksymalnie do 100 mm |
| Rozmiar krawędzi płytki PCB | ≥5 mm |
| Prędkość transportu | 0-12000 mm/min |
| Prędkość napędu 3 osi | 800 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programy przechowywania | Do 1000 |
| Zasilanie | AC220/110V |
| Ciśnienie powietrza | 4 kgf/cm² |
| Zbiornik kleju | 10L z ręcznym mieszaniem |
| Tryb sterowania | Komputer przemysłowy + karta sterowania ruchem |
| Regulacja prowadnicy liniowej | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Ręczne nauczanie |
| Port komunikacyjny | SMEMA |
| Źródło światła | Samodzielne źródło światła |
| Źródło światła detekcyjnego | Samodzielne |
| Oprogramowanie | Windows + oprogramowanie do powlekania |
| Silnik napędowy | Silnik krokowy (2 szt.) |
| Tryb napędu 3 osi | Serwomotor + moduł śrubowy + cylinder elektryczny |
| Liczba zaworów gumowych | 1 zawór natryskowy + 1 zawór dyspensujący |
| Szerokość natrysku | 3-20 mm |
| Metoda natrysku | Automatyczna |
| Moc całkowita | 2,6 kW |
| Korpus maszyny | Stal nierdzewna |
| Waga maszyny | 600 kg |
| Wymiary maszyny | 1060×1200×1700 mm |