| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-BD4 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | Przemysłowy sterownik PLC |
| Programowanie | Programator demonstracyjny tekstowy |
| Tryb napędu | Precyzyjny silnik krokowy |
| Maksymalna średnica dozowania | 160 mm (dwie stacje), 110 mm (cztery stacje) |
| Prędkość silnika | 0 ~ 300 obr./min |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,1 mm |
| Zakres regulacji osi Z | 250 mm |
| Skok roboczy osi Z | 50 mm |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 420 mm × 532 mm × 532 mm |
| Waga | 35 kg |
| Moc robocza | AC220V/50~60Hz/200W |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,4~0,6 MPa (bez kondensacji) |
| Temperatura i wilgotność pracy | Temperatura: 0~40℃, Wilgotność: 20~90% |