| Nazwa marki: | Samsung |
| Numer modelu: | Podajnik wibracyjny serii SM |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
SMT Vibrating Feeder 24V Samsung SM 3/5 Tube Alu Alloy Continuous/Intermittent
Wprowadzenie
ToSamsung wibrujący podsycacz jest używany do montażu chipów serii Samsung SM, z opcjami 3 rur, 5 rur, może również zasilać komponenty IC.
Specyfikacja
| Nazwa | Samsung SM Vibrating Feeder |
| Szczegóły | 3 rury/5 rury |
| napięcie | wewnętrzne 24V, zewnętrzne 110V/220V |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Waga | 30,5 kg |
| Wymiar | 500*110*150 mm |
| Aplikacja montażu chipów | Monter do układów chipowych Samsung SM |
Cechy
1Wykonane z importowanego materiału aluminiowego, intensywność drgań można regulować, stabilna wydajność, prosta obsługa.
2Cała maszyna jest anty-statyczna, niezawodna i trwała.
3, Pozycja umieszczenia części przy użyciu importowanego materiału antystatycznego, aby szerokość pozycji zatrzymania SMD była regulowana.
4Wszystkie typy FEEDER-ów wibracyjnych mogą być wyposażone w wibracje ciągłe i wibracje przerywane.
5. Zasilanie jest 24V, 110V i 220V. Zasilanie dzieli się na dwa rodzaje: zasilanie wewnętrzne i zewnętrzne zasilanie podłączone.
6. FEEDER częściowego drgań jest wyposażony w port komunikacyjny SMT i podłączony do połączenia internetowego SMT (wybrany zgodnie z wymaganiami SMT).
Wyroby z wyrobów sztucznych
1Szybkość pracy maszyny jest zwiększona dzięki zdolności podsycacza do ciągłego działania przez dłuższy czas.
2W przeciwieństwie do tradycyjnych karmiarek, które szybko wibrują w górę i w dół, aby karmić komponenty.
3Ten bardzo niezawodny proces podawania znacząco zmniejsza czas i koszty poświęcone pomocom operatora oraz marnotrawstwu części.
Podkładka Samsung SM Kluczowe korzyści
1Nowa rewolucyjna technologia karmienia kijami.
2.Wyeliminuje marnotrawstwo i poprawia wydajność.
3Zawsze gotowy na każdą pracę.
4- Ustawienia i zmiany w mgnieniu oka.
5- Po prostu podłącz i idź.
![]()
![]()
![]()