| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Ta stacjonarna automatyczna maszyna do lutowania SMT to 3-osiowy automatyczny robot lutowniczy. Dostępny do lutowania punktowego, lutowania ciągnionego, lutowania krzywoliniowego, lutowania okrągłego, nieregularnego lutowania ciągłego krzywoliniowego.
Program operacyjny może być kopiowany, a Max może przechowywać 999 programów, a także różne programy można łatwo zmieniać dla różnych produktów za pomocą jednego przycisku, bez konieczności ponownego programowania.
Maszyna wykonana jest z wysokiej jakości części, takich jak prowadnica liniowa Hi-win, a korpus maszyny jest bardzo ciężki i trwały, co zapewnia dokładność lutowania. Maszyna jest również łatwa w konserwacji i obsłudze, co znacznie poprawia wydajność produkcji.
| Model | HS-S331R |
|---|---|
| Napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300*300*100mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Prędkość ruchu X/Y/Z | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy, pasek rozrządu |
| Prowadnica liniowa | Prowadnica wysokiej precyzji marki Tajwan |
| Powtarzalna dokładność | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne za pomocą teach pendant |
| System kontroli | Płyta kontrolna |
| Przechowywanie programu |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania, a pojedynczy
plik przetwarzania może zajmować do 3 MB miejsca
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń dyskowa |
Ręczny box 256 MB, karta offline 32 MB, pojedynczy plik przetwarzania do
3 MB miejsca (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Obsługa dokumentów | CAD |
| Czyszczenie cyny żelaznej | Czyszczenie powietrzem/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/ciągnione |
| Waga | 48 kg |
| Wymiary maszyny | 520*585*800mm |