|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Robot do lutowania z silnikiem stopniowym o wysokiej precyzji do PCB
Wprowadzenie
Ta automatyczna lutownia jest robotem lutowniczym modelu stacjonarnego, maszyna przyjmuje silnik krokany i układ napędzany pasem czasowym.Cała maszyna zmontowana z wysokiej jakości precyzji Hiwin przewodnik liniowy i Airtec cylinder.PCB lub produkt, który musi być lutowany, jest ustawiony przez zamówione urządzenia.automatyczne pozycjonowanie itp.. Również maszyna jest łatwa w konserwacji i obsłudze, znacznie poprawić wydajność produkcji.
Cechy
1"Praca czteroosiowa, ruch obrotowy X/Y/Z i R, w celu osiągnięcia wielowzrocznego spawania.
2Robot zamiast spawarki, znacznie oszczędza koszty pracy.
3Głowę lutowniczą można regulować w wielu kierunkach, aby chronić PCB i komponenty przed uszkodzeniami.
4Maszyna obsługuje lutowanie Sopt i lutowanie Drah.
5"Weź głowicę lutownicy jako punkt bazowy, wyrównaj pozycję klucza produktu, naciśnij klawisz Enter, program automatycznie wygeneruje punkt w systemie,a następnie ustawić odpowiednie dane punktu i tak dalej.
6Przyjmując wysokiej precyzji silnik krokówkowy i synchroniczny system napędowy pasa, a także zaawansowany algorytm sterowania ruchem, skutecznie poprawia dokładność i powtarzalność pozycjonowania ruchu.
7, maszyna posiada funkcję automatycznego czyszczenia, która może sprawić, że przetwarzanie lutowania będzie bardziej stabilne i wydłuży żywotność lutownicy.
8/Używając ręcznego /podwieszka LCD, /programowanie jest proste i łatwe do nauki.
Zastosowanie
1, Produkty półprzewodnikowe: LSI. IC. Kompozycja temperatur IC. CSP. BGA itp.
2Produkty optyczne: kamery pierwszej klasy.
3. urządzenia domowe o ogólnej wydajności: DVD, sprzęt audio, systemy nawigacji samochodowej, komputery osobiste, takie jak aparaty fotograficzne, zegary elektroniczne, kalkulatory do kopiowania PDA,telewizor z ciekłymi kryształami- Urządzenia medyczne.
5, maszyny precyzyjne/produkty elektryczne: VTR.
4- Towary ogólnego użytku: maszyny do pisania, zabawki, instrumenty muzyczne, CDS, baterie itp.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
520*585*800 mm |
![]()
![]()
![]()