| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD330 |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-LD330 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ładowarka magazynków PCB |
| Wysokość transportu | 920±20mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund |
| Czas wymiany magazynka | Około 30 sekund |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L |
| Obsługa | Obsługa z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia (lub do określenia) |
| Zasilanie | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Grubość PCB | Minimum 0,4 mm |
| Ilość magazynków | Strona górna: 1 szt., Strona dolna: 2 szt. |
| Wybór skoku | 1-4 (skok 10 mm) |
| Prędkość przenośnika | 0,5-20M/min lub na zamówienie |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Efektywna długość PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Rozmiar maszyny | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Rozmiar magazynka | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Waga | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |