| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-M355 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | 25~80usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Antystatyczny magazyn o dużej pojemności na PCB, 50 sztuk, regulowana szerokość, stojak ESD
Wprowadzenie
Ten magazyn PCB, zwany również stojakiem do przechowywania PCB, służy do zbierania płytek PCB do maszyny ładującej PCB, a następnie ładowania do linii produkcyjnej SMT. Magazyny wykonane są z polipropylenu przewodzącego objętościowo i trwałego metalu, cały stojak jest antystatyczny, a konstrukcja bardzo stabilna, co dobrze chroni płytki PCB przed uszkodzeniem lub zgięciem.
Specyfikacja
| Rozmiar całkowity | 355*320*565mm, dostępne również inne opcje |
| Odpowiedni rozmiar PCB | 50*50~350*250mm |
| Pojemność przechowywania PCB | Maks. 50 sztuk |
| Szczelina prowadząca boczna | Głębokość 3,0 mm, szerokość 5,0 mm, podziałka 10 mm |
| Rezystancja powierzchniowa | 105Ω-109Ω |
| Odporność na ciepło | 80 °C/120°C/200°C |
| Regulacja szerokości | Śledzenie zębate / klipsy |
| Górny i dolny panel podstawy | Materiał metalowy |
| Typ | Antystatyczny |
| Waga pojedyncza | 5 kg |
Cechy
1. Metalowa podłoga wykonana jest z wysokiej jakości metalu o gładkiej i jasnej powierzchni.
2. Regulacja zębata, górna i dolna płyta podstawy do regulacji toru zębatego płyty metalowej.
3. Rowek prowadzący PP, ochrona bezpieczeństwa, ochrona przed zginaniem, dobra nośność, trwałe układanie w stosy.
4. Struktura rowka zębatego, rama jest stabilna.
![]()
![]()
![]()
![]()