| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-700 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Moc całkowita | 2600W |
| Moc grzałki | Górna grzałka 1200W (Max), dolna grzałka 1200W (Max) |
| Materiał elektryczny | Silnik krokowy + inteligentny regulator temperatury + kolorowy ekran dotykowy |
| Kontrola temperatury | Wysokiej precyzji czujnik K + kontrola w pętli zamkniętej + niezależny regulator temperatury (precyzja ±1℃) |
| Czujnik | 1 sztuka |
| System lokalizacji | Podparcie PCB w kształcie litery V + zewnętrzny uniwersalny uchwyt + światło laserowe do centrowania i pozycjonowania |
| Wymiary ogólne | L450mm × W470mm × H670mm |
| Zakres rozmiarów PCB | Maks. 140mm×160mm / Min. 5mm×5mm |
| Zakres rozmiarów BGA | Maks. 50mm×50mm / Min. 1mm×1mm |
| Grubość PCB | 0.3 - 5mm |
| Dokładność montażu | ±0.01mm |
| Waga maszyny | 30KG |
| Waga montowanego układu | 150g |
| Tryby pracy | Pięć: Półautomatyczny / Ręczny / Usuwanie / Montaż / Spawanie |
| Zastosowania | Naprawa układów / płyt głównych telefonów |