| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-M355 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | 25~80usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Wysokiej pojemności magazyn antystatyczny do płyt PCB, 50 sztuk, szerokość regulowana regał ESD
Wprowadzenie
Magazyn PCB lub półka PCB jest wykonana z przewodzącego objętościowo polipropylenu i metalu, który jest używany do transportu płyt PCB do automatycznych linii montażowych.Antystatyczne półki magazynów PCB są idealną pomocą w produkcjiSilne i wytrzymałe ściany boczne i metalowe ramy gwarantują trwałość tych półek magazynów PCB, które trwają bardzo długo.
Specyfikacja
| Wielkość ogólna | 355*320*565mm,ma również inne opcje |
| Odpowiedni rozmiar PCB | 50*50~350*250 mm |
| Pojemność magazynowania PCB | Max 50 sztuk |
| Słup boczny | Głębokość 3,0 mm, szerokość 5,0 mm, pas 10 mm |
| Odporność powierzchni | 105Ω-109Ω |
| Odporność na ciepło | 80 °C/120 °C/200 °C |
| Ustawienie szerokości | Sprzęt śledzący / klipsy |
| Płyty górnej i dolnej podstawy | Materiał metalowy |
| Rodzaj | Antystatyczne |
| Pojedyncza waga | 5 kg |
Cechy
1"Ten produkt jest stosowany do maszyny do ładowania PCB do zbierania PCB i ich przenoszenia do linii produkcyjnej.
2Płyty górne i dolne wykonane są z materiału metalowego, zapewniającego stabilność całej konstrukcji.
3Cała ramka jest anty-statyczna i może przechowywać do 50 sztuk PCB.
4Szerokość może być regulowana za pomocą biegów i mocowana za pomocą zacisków.
5"Rek jest nietoksyczny, bezwonny, odporny na wilgoć, odporny na korozję, trwały i składowy.
6, stabilna struktura, nie będzie się giąć podczas pracy, stojak ma również wysoką odporność na temperaturę.
7Łatwe w montażu i demontażu, wygodne do wymiany i konserwacji.
![]()
![]()
![]()
![]()