|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Standardowy typ przetwarzania danych Żelazo cynowe automatyczna maszyna do lutowania
Wprowadzenie
Automatyczna maszyna lutownicza, używana zamiast tradycyjnego lutowania ręcznego.automatyczne podawanie drutu lutowego, maszyna automatycznie lutowanie produktów zgodnie z ustawionymi programami.
Cechy
1Stabilna struktura, wysoka precyzja lutowania.
2, typu stołowy/desktopowy, łatwy do przenoszenia i konserwacji.
3Użyj każdego pola do ustawienia programów, programy mogą przechowywać i importować bezpośrednio.
4, Wskazówka lutownicza / żelazo dostępne do 360 stopni obrotu.
5, Odległość podróży 500*300*300*100 mm.
6, Automatyczne podawanie drutu lutowego.
7, Dostępne do lutowania płytek PCB w formie spot, drag, circle, curve i innych nieregularnych płyt.
8Podwójna końcówka lutownicza, podwójna stacja robocza, wysoka wydajność w pracy okrągłej, utrzymująca pracę maszyny przez cały czas.
9, Precyzyjna spawanie i kontrolę objętości cyny, może zaoszczędzić co najmniej 30% objętości cyny w porównaniu z ręcznym lutowaniem.
10, Wysokiej jakości regulator ogrzewania i temperatury, dokładność temperatury ±2°C.
11System filtrów oczyszczania dymu, wydłużenie żywotności lutownicy, poprawa jakości lutownictwa.
12, Maszyna z automatyczną funkcją czyszczenia, która może uczynić przetwarzanie lutowania bardziej stabilnym i wydłużyć żywotność żelaza lutowego.
Specyfikacja
| Model | HS-S5331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Materiały | Aluminium wysokiej klasy |
| Średnica drutu lutowego | 00,6~1,0 mm |
| X/Y1/Y2/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | Format CAD/dwg |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 85 kg |
| Wymiar maszyny |
680*585*800 mm |
Zastosowanie
Automatyczna lutownia jest najczęściej stosowana w przemyśle wytwórczym elektroniki.Wykorzystuje się go głównie do procesów procesowych i obróbki lutowniczej, które są trudne do osiągnięcia w lutownictwie reflow i lutownictwie falowym..
Jest szczególnie odpowiedni dla płyt obwodowych mieszanych, komponentów wrażliwych na ciepło i czułych urządzeń w procesie back-end SMT.lutowanie złączy, DC końcowy cynk, LED łącza paska świetlna i inne pola.
Automatyczne roboty lutowe zastępują ręczne lutowanie w celu poprawy wydajności pracy i poprawy jakości lutowania.Płyty obwodnicze i inne przemysły produkcyjne, złącza, transformatory RJ / sieci, kable, spawanie FPCB, spawanie COF, płyty główne komputerów, KABEL, głośniki i silniki Przemysł spawania jakości.
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()