|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SZ350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Zaawansowane urządzenie do obsługi płytek PCB obracające o 90 stopni do zmiany kierunku przepływu w produkcji SMT
Wprowadzenie
To urządzenie służy do zmiany kierunku przepływu płytek PCB w linii produkcyjnej SMT.
Cechy
1. W pełni zamknięta obudowa.
2. Ruch obrotowy i translacyjny są płynne, delikatne i precyzyjne.
3. Sterowanie Xinjie PLC, panel operacyjny z ekranem dotykowym.
4. Obrót w prawo, ustawiony obrót o 90 stopni (zgodnie z ruchem wskazówek zegara).
5. Używane głównie do zmiany kierunku płyty PCB na zakręcie linii produkcyjnej SMT w celu zmiany kierunku przepływu.
6. Zestaw elektrycznej skrzynki sterowniczej.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Przenośnik obrotu PCB |
| Wysokość transportu | 910±20mm |
| Kierunek transportu | L~P lub P~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund |
| Bok stały toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz, jednofazowe |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 bar |
| Zużycie powietrza | Maks. 10 l/min |
| Grubość PCB | Min. 0,4 mm |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Efektywna długość PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Wymiary maszyny | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Waga | 150kg | 180kg |
![]()
![]()