|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 2900~4000USD/set |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Desktop PCB Automatyczna maszyna lutownicza z podwójnym systemem podawania cyny
Wprowadzenie
Ta automatyczna spawarka nazywamy ją 4-osiową automatyczną spawarką, X, Y, Z i 360 stopniową oś obrotową, maszyna przyjmuje ciśnienie powietrza i napędzane prądem,przez pudełko do ręcznego programowania każdego punktuTa maszyna jest najczęściej używana do dodawania puszek na PCBA lub lutowania kabli, oszczędzając więcej pracy i poprawiając wydajność produkcji.
Cechy
1.Ma zastosowanie do różnych produktów, można swobodnie ustawić temperaturę lutowania.2Jednostka lutownicza może być ustawiana w różnych kierunkach, co może chronić PCB i jego komponenty przed uszkodzeniem.
3Temperatura sterowana numerycznie (statyczna kondycja powietrza: ±1°C)
4.Z ręcznym LCD Teaching Pendant, programowanie jest proste i łatwe w nauce.
5W procesie lutowania końcówka lutownicy ma szybkie odzyskiwanie ciepła i długą żywotność.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
520*585*800 mm |
![]()
![]()