| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 9000~12000usd/set |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów miesięcznie |
Artykuł danych o pneumatycznym czyszczeniu szablonów HS-600.pdf...
360 stopni obrotu SMT czyściciel stencilów z wysokiej jakości dyszami
Wprowadzenie maszyny
Maszyna składa się z systemów czyszczenia, płukania, suszenia i filtrowania.Po ustawieniu czyszczenia, płukanie, suszenie i inne odpowiednie parametry na ekranie dotykowym, naciskają przycisk start, a deski są automatycznie czyszczone, płukane i suszone.
Po zakończeniu procesu czyszczenia ustawienia maszyna zatrzymuje się automatycznie i przywraca się do normy do następnej operacji, zwiększając efektywność i jakość.To urządzenie jest nowym rodzajem wydajności całkowicie automatycznego urządzenia czyszczącegoDo płukania wykorzystuje środki czyszczące na bazie wody i wodę DI, co nie stwarza zagrożenia dla bezpieczeństwa i nie szkodzi personelowi.
Cechy
1, Maszyna przyjmuje wysokiej jakości SUS 304 ciało maszyny ze stali nierdzewnej, trwałe i stabilne, jednocześnie z pięknym wyglądem.
2, napędzany przez kompresor powietrza, bez prądu, bardzo bezpieczne i bez szkód dla ludzi.
3, z funkcją czyszczenia i suszenia, jednym przyciskiem, automatycznie susząc szablony po procesie czyszczenia.
4, dwa zestawy prysznica bar 360 stopni rotacji czyszczenia, wysokiej jakości dysze spryskiwaczy, bez czystego ognia martwy róg i wystarczające ciśnienie spryskiwania.
5, wyposażony w rozpuszczalnik do wprowadzenia i wyprowadzenia rury.
6, system filtrów 3 poziomów, 10um,5um,1um, czyszczenie rozpuszczalnikiem recyklingu, opłacalne i oszczędne w energii.
7Po umieszczeniu szablonów w pokoju czyszczenia, zamknie się.
8Modułowa konstrukcja, automatyczny syfon rozpuszczalnika i emisja, a także całkowita automatyczna obsługa, bardzo wydajna.
9Łatwe utrzymanie, otwórz pokrywę i operator może łatwo zmienić filtry.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Zasilanie | Kompresor powietrza |
| Zastosowanie | Sztabki,metalowe siatki, stalowe siatki,ekran kopera,ekran gule |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej, 740*740*40 mm |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2~4 min. Kształt i miedziany ekran |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtra ((10um,5um,1um) |
| Waga | 305 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
Wydajność czyszczenia
![]()
![]()
![]()
![]()