| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-310 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Wysokiej mocy urządzenia do odkręcania płyt PCB Noż liniowy Typ Pneumatyczna maszyna do odkręcania płyt PCB
Wprowadzenie
Ta maszyna jest napędzana pneumatycznie i sterowana elektrycznie, wbudowana w 6-cyfrowy licznik, który jest wygodny do liczenia cięć.
Maszyny linijne typu noża do wyciągania naczynia zostały zaprojektowane w celu ostrożnego wyciągania naczynia na tablicy bez gięcia lub napięcia.
Nawet wrażliwe komponenty SMD, takie jak kondensatory ceramiczne, nie ulegną uszkodzeniu w procesie defanelowania.
Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów płyt PCB, płyt aluminiowych LED, płyt COB, płyt Cooper, itp. Jest szeroko stosowany, ma niskie naprężenie siły cięcia, niewiele wycinek, a strona płyty jest gładka i płaska,to najlepszy wybór dla wysokiej jakości cięcia płyt.
Specyfikacja
| Model | HS-310 |
| Władza | 10W |
| Zaopatrzenie w powietrze | 00,5-0,8Mpa |
| Wydajna długość cięcia | 1-360 mm |
| Rozmiar ostrza liniowego | 360*43,5*6 mm |
| Materiał ostrza | Import wysokiej jakości narzędzia stalowe |
| Prędkość oddzielania | 1-300 mm/s |
| Gęstość cięcia w kształcie litery V | 00,3-3,5 mm |
| Zużycie powietrza | 200-400 ((l/min) |
| Rozmiar maszyny | 700*325*400 mm |
| Waga | 130 kg |
| Odpowiednia deska | Wszystkie płyty V |
Cechy
1, rozdzielacz typu gilotyny, niskie obciążenie siłowe 500-600uE, wysokiej jakości cięcie.
2, nadaje się do wszystkich rodzajów płyt materiałowych, może również cięcia wysokiej twardości, aluminium, i płyty kupera.
3, Bezpieczeństwo: mała gilotyna dostępna tylko do karmienia na pokładzie,zabezpieczenie operatora.
4Bardzo łatwe w nauce i obsłudze.
5, Trwałe, z wykorzystaniem importowanych wysokiej jakości narzędzi do cięcia wykonanych ze stali.
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()