| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-250DULD |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Wyświetlacz wieży Mitsubishi PLC Podwójna szyba rozładunek PCB Standardowa wysokość dla SMT
Zastosowanie
Ta maszyna jest podwójnie szynowa, używana do zbierania PCB do magazynów.
Specyfikacja
| Model | HS-250DULD |
| Wymiar PCB | (50*50) ~ 350*250 mm |
| Rozmiar magazynu | 355*320*565 mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6. |
| Czas wymiany magazynu | Trzydzieści |
| Zasilanie | AC100-230V, jednofazowa, maks 300A |
| Zaopatrzenie w powietrze | 4-6 barów, maks. 10L/min |
| Wysokość transportu | 900±20 mm |
| Kierunek transportu | L do R lub R do L9 (nieobowiązkowe) |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynu | Najwyższy 1pc, niższy 1pc, lub dostosowany |
| Opcje wysokości stopnia | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Wymiar maszyny | 1460*1500*1200 mm |
| Waga | Około 210 kg |
Cechy
1Prawdziwe kolorowe sterowanie ekranem dotykowym.
2Mitsubishi PLC.
3Pojemność magazynu: górna, dolna lub dostosowana.
4, Selekcyjna odległość: 10mm, 20mm, 30mm, 40mm.
5, kierunek transportu PCB: L - R lub R - L, opcjonalnie.
6, Wybór trybu pracy ręcznej/automatycznej.
7, przednia lub tylna szyba, nieobowiązkowa.
8, Standardowa wysokość dla zastosowań SMT ((920±20 mm).
9- Wystawa świateł wieży.
10/Sygnał SMEMA.
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()