| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-120ST |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Przemysłowy czyściciel ultradźwiękowy 38L Pojemność do czyszczenia brudnych części sprzętu
Cechy
1- ekonomiczny i praktyczny sprzęt czyszczący o wielu niezwykłych funkcjach
2Małe i wyrafinowane, łatwe w obsłudze.
3Bezpieczne i skuteczne czyszczenie rolki aniloxowej
4.Typowa konstrukcja zawieszenia, wymienna i opcjonalna między pojedynczą częstotliwością a podwójną częstotliwością.Wielokrotne częstotliwości po usunięciu uporu
Śmieci z niską częstotliwością, można oczyścić bardzo precyzyjnie.
5Dostępne są specjalne środki czyszczące różnych rozmiarów.
6.Zapewnione kołem obrotowym na rolkach
7.Wyposażone w system ogrzewania i stałej temperatury
8Funkcja wodoodporności została znacznie ulepszona, co czyni produkt trwałym i bezpiecznym
9.Ściółka ze stali nierdzewnej, dzięki czemu produkt jest bardziej elegancki i trwały w użyciu
10Przepuszczalnik może być wytwarzany z wody z kranu i odrobiną specjalnego rozpuszczalnika
11Efekt oczyszczania jest tak silny, że widoczny jest gołym okiem.
Specyfikacja
| Model | HS-120ST |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 28/40 kHz |
| Materiał zbiornika | Słup do pieczętowania ze stali nierdzewnej SUS304 |
| Pojemność zbiornika | 38L |
| Czasomierz | 1~99 min regulowane |
| Ogrzewacz | 0 ~ 80°C regulowane |
| Władza | Przejście prądem prądowym 100 ~ 120 V, 60 Hz/przejście prądem prądem prądem prądowym 200 ~ 240 V, 50 Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 40~600 W regulowane, 12 przetworników |
| Moc ogrzewania | 1500 W |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Wymiar kształtu | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| P.W. | 30 kg |
| G.W. | 35 kg |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
![]()