| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Pneumatyczna maszyna do czyszczenia siatki stalowej
Wprowadzenie:
Maszyna ta służy do czyszczenia szablonów, stalowych siatek, miedzianych ekranów, ekranów gule itp.
Charakterystyka:
1, pełna moc pneumatyczna, podłącz się do sprężarki powietrza, nie trzeba podłączyć napięcie 200V lub 110V.
2Cały proces, w tym czyszczenie i suszenie.
3, maszyna ma zegarek do ustawienia wyświetlania czyszczenia i suszenia czasu, ma również miernik ciśnienia do wyświetlania czyszczenia i suszenia ciśnienia.
4, maszyna wyposażona również w licznik, może liczyć ilości ekranu czyszczącego.
5, Łatwa obsługa, po ustawieniu czyszczenia i suszenia, naciśnij start, aby rozpocząć proces.
6, wyposażony w przycisk awaryjnego zatrzymania, naciśnij przycisk, maszyna przestanie działać w przypadku jakichkolwiek błędów.
7, Cała maszyna wykonana z stali nierdzewnej, bardzo trwała,Odporność na szkody związane z kwasami i alkalami.
8Używając wysokiej jakości wybrzeża i filtra źródła powietrza, powietrze nie uszkodzi schematów.
9System filtrów wysokiej precyzji 3 poziomu, rozpuszczalnik do czyszczenia może być wielokrotnie ponownie używany bez uszkodzenia.
Specyfikacja:
| Model | HS-600 |
| Nazwa produktu | Oczyszczacz szablonów do drukarek ekranowych |
| Metalizm maszynowy | Stal nierdzewna, przeciwpożarowa, wybuchowa |
| Władza | Pneumatyczne |
| Zastosowanie | Sztabka, wyświetlacz. |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia | Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2~4 min. |
| Czas suszenia | 2~5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~00,6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400 ~600 l/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtrów ((10um,5um,1 mm) |
| Waga | 250 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
![]()
![]()
![]()