| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460BC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Maszyna ta jest używana między ładowarką PCB a ekranem drukarskim, z szczotką i rolką naklejkową do oczyszczania pyłu, elektryczności statycznej na powierzchni PCB.
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| Wymiar PCB | (50*50) ~ ((350*250) | (50*50) ~ ((460*330) | (50*50) ~ ((530*390) | (50*50) ~ ((530*460) |
| Wymiar maszyny | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Waga | 80 kg | 90 kg | 100 kg | 110 kg |
| grubość PCB | 0.4~5 mm |
| Zasilanie | AC100~230V, jednofazowa, 300A |
| Zaopatrzenie w powietrze | 00,4-0,6Mpa |
| Szczotka czyszcząca | Najwyższe 2 sztuk |
| Wyrzutki | 1 proc. |
| Szczotka | ESD, wysokiej precyzji szczotka |
| Jeśli z kolektorem pyłu | - Tak, proszę. |
| Prędkość transportu | 0~9m/min,regulowalne |
| Wysokość transportu | standardowy 900±20 mm |
| Położenie | L do R lub R do L,nieobowiązkowe |
| Czas cyklu | Około 8. |
Nawet w pozornie czystych środowiskach powierzchnie PCB mogą łatwo gromadzić pył.
Nieprawidłowe działanie prądu: pył może być przewodzący (np. cząstki metalowe) lub higroskopowy, powodując zwarcia, wycieki lub zakłócenia sygnału.
Wady lutowania: Podczas lutowania (zwłaszcza montażu SMT) zanieczyszczenia mogą utrudniać prawidłowe zmoczenie pasty lutowej, co powoduje zimne łącza lutowe, złe łącza lutowe lub inne wady.
Problemy z powłoką: Przed zastosowaniem powłok zgodnych z normą lub innych powłok ochronnych, pył powierzchniowy może zmniejszyć przyczepność, jednolitość i skuteczność powłoki ochronnej.
Zmniejszona niezawodność: w dłuższej perspektywie zanieczyszczenia mogą wywołać migrację elektrochemiczną w wilgotnych środowiskach, co prowadzi do korozji obwodu i ostatecznej awarii.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()