| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-UV3W |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Stosowane głównie w wielu gałęziach przemysłu, takich jak sprzęt, komunikacja, elektronika, części samochodowe, tworzywa sztuczne, rękodzieło itp.
| Model | HS-UV3W |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 3W |
| Typ lasera | Laser UV o mocy 3W |
| Obszar znakowania | 150*150mm (opcjonalnie) |
| Średnica punktu laserowego | <0,01 mm |
| Moc wyjściowa lasera | Regulacja w zakresie 0 ~ 100%. |
| Zakres częstotliwości roboczej | 5 ~ 100 kHz |
| Stabilność mocy | <±1% wartości skutecznej |
| Długość fali lasera | 355 nm |
| Typ znakowania | Znakowanie statyczne/znakowanie dynamiczne |
| Prędkość znakowania | ≤7000 m/s |
| Minimalny charakter | 0,15 mm |
| Powtarzaj dokładność | ±0,003 mm |
| Jednostka laserowa | Marka chińska/marka zagraniczna (opcjonalnie) |
| Typ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zasilanie | AC220 V, 60 Hz, 15 A |
| Oprogramowanie | Profesjonalny SW |
| Żywotność lasera | 20000 godz |
| Rozmiar maszyny | 900 mm * 680 mm * 1500 |
| Masa maszyny | 120 kg |
![]()
![]()