| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-A306 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Automatyczny pas transportowy ESD, automatyczne podawanie, V-CUT PCB Separator
Ja...Wprowadzenie:
Ta maszyna jest ręczną maszyna do załadunku tablicy automatyczne karmienie beczki ruchomego separator maszyny, głównym cechą jest przyjąć sterowanie PLC,wykorzystanie silnika do napędzania desek w celu uzyskania automatycznego zasilania, gdy deski dotrą do strony oddzielającej, induktor wyśle sygnał do PLC, więc będzie dawać polecenie do balde, a następnie ostrze będzie się poruszać i rozpocząć dla depaneling.To bardziej wydajny separator niż ręczne podawanie V-Cut PCB separator, co może zaoszczędzić znacznie więcej czasu karmienia płyt, również maszyna wyposażona w pas transportowy ESD, więc operator po prostu czekać na zbieranie płyt po oddzieleniu.
Charakterystyka:
1, sterowanie PLC w celu uzyskania automatycznego ładowania deski.
2, ręczne ładowanie deski, automatyczne karmienie deski.
3, induktor wysyła sygnał do PLC, aby polecić ruch ostrza do separacji.
Specyfikacja:
| Nazwa produktu | Automatyczne karmienie łopatą ruchomego separatora PCB |
| Model | HS-F306 |
| Wysokość części | Maksymalnie 35 mm |
| Wysokość części dołu | Maksymalnie 20 mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 00,6-0,8Mpa |
| Produkcja | 12.5 tony brutto |
| napięcie | AC220V/110V,50/60Hz |
| Szerokość rozdzielająca | 50~230 mm |
| Materiał ostrza | Import wysokiej jakości narzędzia stalowe |
| Prędkość oddzielania | 1-300 mm/s |
| Gęstość cięcia w kształcie litery V | 00,3-3,5 mm |
| Rozmiar maszyny | 700*650*620 mm |
| Waga | 86 kg |
Płyty aplikacyjne
![]()