| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-310L |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Wysokiej jakości płytka gilotynowa FR4 Pneumatyczny odkręcacz PCB
Wprowadzenie:
Ta maszyna jest używana do cięcia FR4, płyty aluminiowej, płyty Cooper, płyty z włókna szklanych, przyjmuje wysokiej jakości i trwałego liniowego ostrza gilotyny, napędzanego przez pneumatyczny,Stopy krok stopy przełączyć, aby zakończyć operację depaneling.
Maszyny oddzielające z nożem prostym zostały zaprojektowane w celu starannego oddzielenia pre-scored paneli bez gięcia lub napięcia.Nawet wrażliwe komponenty SMD, takie jak kondensatory ceramiczne, nie zostaną uszkodzone przez oddzielny procesPoprawa jakości produktów
Ta maszyna jest potężną maszyną do oddzielenia linii V-cut połączonych paneli PCB, ultra niskim naprężeniem siły cięcia i bez awarii.
Charakterystyka:
1, Używane do oddzielenia linii V-cut łączących płyty PCB.
2, odcięcie zasilania, brak awarii i ultra niskie obciążenie siłowe.
3Pneumatyczny kierowca, sterowany przez solenoid, duża prędkość.
Specyfikacja:
| Nazwa produktu | Depanelisator PCB |
| Model | HS-310L |
| Wysokość części | Maksymalnie 39 mm |
| Wysokość części dołu | Maksymalnie 19 mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 5 kgf/cm |
| Produkcja | 12.5 tony brutto |
| Wydajna długość cięcia | 1-360 mm |
| Rozmiar ostrza liniowego | 360*43,5*6 mm |
| grubość PCB | 0.1mm~2.0mm ((Z gałęzią w kształcie) 0.1 mm ~1.0 mm ((bez gałęzi w kształcie litery V)) |
| Materiał ostrza | Import wysokiej jakości narzędzia stalowe |
| Prędkość oddzielania | 1-300 mm/s |
| Gęstość cięcia w kształcie litery V | 00,3-3,5 mm |
| Zużycie powietrza | 200-400 ((l/min) |
| Rozmiar maszyny | 700*325*400 mm |
| Waga | 130 kg |
| Odpowiednia deska | Wszystkie deski w kształcie V |
Płyty aplikacyjne:
![]()