|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Automatyczna lutownia: Pudełka do nauczania, czyszczenie, pozycjonowanie
Wprowadzenie
Automatyczna lutownia zastępuje tradycyjne ręczne lutownictwo, a maszyna będzie działać automatycznie poprzez ustawienie programu.Ta maszyna jest ustawiona z niestandardowych urządzeń i wymaga spawania produktów, ponieważ maszyna jest ciężka, może zapewnić dokładność spawania.i automatyczne pozycjonowanieCo więcej, maszyna jest łatwa w utrzymaniu i obsłudze, znacznie poprawiając wydajność produkcji.
Cechy
1Maszyna sama jest bardzo ciężka i stabilna, upewnij się, że lutowanie jest dokładne.
2Model biurowy, operator może obserwować proces pracy bardzo uważnie.
3Maszyna z automatycznym ogrzewaniem i funkcją automatycznego podawania drutu lutowego.
4, 4Axis pracy, X / Y / Z i R ruchu obrotowego, osiągnąć wiele kątów lutowania celu.
5, Skrzynka przenośna do ustawiania programów roboczych, max może ustawić i zapisać 999 programów.
6Program może importować bezpośrednio, zapisywać ręczne ustawienia punkt po punkcie.
7, Maszyna z automatyczną funkcją czyszczenia, która może uczynić przetwarzanie lutowania bardziej stabilnym i wydłużyć żywotność żelaza lutowego.
8, z ręcznym wisiorkiem LCD nauczania, programowanie jest proste i łatwe do nauki.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
520*585*800 mm |
Zastosowanie
1, Produkty półprzewodnikowe: LSI. IC. Kompozycja temperatur IC. CSP. BGA itp.
2Produkty optyczne: kamery pierwszej klasy.
3. urządzenia domowe o ogólnej wydajności: DVD, sprzęt audio, systemy nawigacji samochodowej, komputery osobiste, takie jak aparaty fotograficzne, zegarki elektroniczne, kalkulatory do kopiowania PDA,telewizor z ciekłymi kryształami. wyroby medyczne 5, maszyny precyzyjne/produkty elektryczne: VTR.
4- Towary ogólnego użytku: maszyny do pisania, zabawki, instrumenty muzyczne, CDS, baterie itp.
![]()
![]()
![]()
HSTECH postawił sobie za cel "wysoką jakość i inteligentność", która opiera się na koncepcji " zorientowanej na jakość i zorientowanej na klienta" i łączy w sobie cechy branżowe,Inteligentna technologia przekonuje do inteligentnej fabrykiJeśli chodzi o obsługę posprzedażową, nalegamy na "odpowiedzialność", będziemy reagować od razu, gdy otrzymamy wysokiej jakości opinie, i obsługujemy naszych klientów przez cały czas.