| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SZ460 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Maszyna do obróbki płyt PCB 90 stopni 350mm szerokość PCB Turning Board Machine
Wprowadzenie:
Ta maszyna używana w specjalnej linii SMT z kątem, do zmiany kierunku przepływu PCB.
Charakterystyka:
1, regulowana szerokość PCB 350 mm.
2, dostosowane poprawki wyboru szyny.
3, Używane do zmiany kierunku transportu PCB w 90.
4, miękkie sterowanie przyciskiem LED, tradycyjna, ale łatwa obsługa.
5, górna strona bezpieczeństwa przezroczysta pokrywa, obsługa może obserwować cały proces pracy.
6, Użyj przewodnika liniowego hiwin i śruby ołowiowej, aby sprawić płynne i precyzyjne obrót.
7Minimalizuj przerwy między przenośnikami.
8, przepływy ruchu PCB mogą być dostosowane.
8, płynnie prowadzić śrubę do regulacji szerokości PCB.
9, zgodne z SMEMA.
Specyfikacja:
| Nazwa produktu | Przenośnik obracający PCB |
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednorazowa |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~450*350 mm | 50*50~550*460 mm |
| Wymiar maszyny | 700*750*1200 mm | 840*890*1200 mm |
| Waga | 150 kg | 180 kg |
Szczegóły produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()