| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-500LC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Wysokiej stabilności Orzeł Łapy Typ Shrapnel Fixture Automatyczny PCB Maszyna do cięcia ołowiu
Wprowadzenie
Maszyna ta jest używana do cięcia dodatkowych stóp / ołowiu PCBA po lutowaniu falą, maszyna głównie obejmuje dwie części, mocowanie PCB i mocowanie ostrza.zainstalowany przez zacisk z obu stronPo ustawieniu ostrza i ustawieniu wysokości, PCB zostanie przetransportowany do automatycznego cięcia ołowiu.Jednocześnie jest bardzo niski hałas i wysoka wydajnośćUrządzenie zapobiegające warp jest wyposażone w zabezpieczenie przed uszkodzeniem płyt PCBA.
Specyfikacja
| Model | HS-500LC |
| Władza | AC220, 50/60Hz/380V,50/60Hz |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400 mm ((L) x 250 mm ((W) |
| Prędkość osi głównej | 4500/min |
| Silnik osi głównej | 3/4 KT |
| Prędkość koła kierowniczego | 0-3 M można regulować |
| Min. wysokość ołowiu | 10,0-1,5 mm Min. |
| Wymiar maszyny | 750*600*860mm ((W*D*H) |
| Waga netto | 115 kg |
Cechy
1, Przyjmuje urządzenie szrapnel typu orła pazura, zaciskiwanie płyty PCB automatyczne pchnięcie, wysoka stabilność.szybka wydajność.
2, w modelu wyposażono parę łańcucha przenośnego, w którym zacisnąć i dostarczyć PCBA do ostrza obracającego się z dużą prędkością do przycinania.
3, AC380V, 3-fazowy napięcie robocze.
4, maszyna może połączyć się z automatyczną maszyną lutowniczą lub maszyną AI.
5, Wysoka stabilność, może połączyć się z automatyczną maszyną lutowniczą lub maszyną AI.
6, z zapobiegania zgięcia urządzenia, aby przezwyciężyć zgięcia PCB w spawaniu.
7Prędkość wejścia może być regulowana, maksymalna prędkość wynosi 3 m/min.
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()