|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R/HS-DS331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Opcje pojedynczej lub dwustronnej stacji dla dojrzałego automatycznego robota lutowniczego
Wprowadzenie
Ta automatyczna maszyna lutownicza typu desktopowegojest popularnym produktem, który wykorzystuje pudełko nauczania do programowania ręcznego i jest napędzany przez wysokiej jakości silniki krokowe i pasy czasowe.o pojemności nieprzekraczającej 50 W, i można je dostosować zgodnie z wymaganiami produktu klienta.
Cechy
1, to 4Axis pracy, X / Y / Z i R rotacji porusza, osiągnąć wiele kątów lutowania celu.
2Maszyna ma funkcję automatycznego czyszczenia, a lutownik/szczyp nie zawiera azotu, co jest bardzo bezpieczne i przyjazne dla środowiska,
3Tajwańska marka Haiwen linear guide rail jest stosowana do systemów ruchu narzędzi maszynowych, z wysoką precyzją i precyzją.
4Wykorzystując wysoce dojrzałe deski sterujące do tworzenia systemów sterowania maszyną, można również użyć PLC.
5. Ustaw pozycję klucza produktu z żelazną głowicą jako punkt bazowy, naciśnij klawisz Enter, a program automatycznie wygeneruje punkt w systemie,a następnie ustawić dane punktu.
6. Przyjmowanie wysokiej precyzji silników krokówkowych i synchronicznych systemów napędowych na pasie, zaawansowanych algorytmów sterowania ruchem, skutecznie poprawiających dokładność pozycjonowania ruchu i powtarzalność.
7Maszyna ta posiada funkcję automatycznego czyszczenia, co może sprawić, że proces lutowania będzie bardziej stabilny i wydłuży żywotność lutownicy.
8. Ręczny wisiorek nauczania LCD, proste programowanie, wysoka dokładność, łatwe w nauce i użyciu.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD, CorelDRAW |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
520*585*800 mm |
![]()
![]()