| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Maszyna do czyszczenia stencilów SMT o pojemności 60L z systemem filtrów 3 poziomów i ciśnieniem 0-7KG
Wprowadzenie
Maszyna ta służy do czyszczenia szablonów, stalowych siatek, miedzianych ekranów, ekranów gule itp.
Cechy
1Całkowicie pneumatyczne zasilanie, podłączone do sprężarki powietrza, bez konieczności podłączenia do napięcia 200 V lub 110 V.
2Cały proces obejmuje czyszczenie i suszenie.
3Maszyna ta posiada zegarek, który może być ustawiony w celu wyświetlania czasu czyszczenia i suszenia, a także miernik ciśnienia, który może wyświetlić ciśnienie czyszczenia i suszenia.
4Ta maszyna jest również wyposażona w licznik, który może liczyć liczbę ekranów czyszczących.
5. Łatwe w obsłudze, po ustawieniu czyszczenia i suszenia, naciśnij przycisk Start, aby rozpocząć proces.
6. wyposażony w przycisk awaryjnego zatrzymania, naciskanie przycisku zatrzyma pracę maszyny w przypadku jakiegokolwiek błędu.
7Cała maszyna jest wykonana z materiału ze stali nierdzewnej, która jest trwała i odporna na uszkodzenia spowodowane czyszczeniem kwasowym i alkalicznym.
8Wykorzystując wysokiej jakości wypukłe wypukłe i źródło powietrza filtry, powietrze nie uszkodzi szablony.
9Poziom 3 wysokiej precyzji system filtracji, rozpuszczalnik do czyszczenia może być wielokrotnie używany bez uszkodzenia.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Nazwa produktu | Oczyszczacz szablonów do drukarek ekranowych |
| Metalizm maszynowy | Stal nierdzewna, przeciwpożarowa, wybuchowa |
| Władza | Pneumatyczne |
| Zastosowanie | Sztabka, wyświetlacz. |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2 do 4 minuty |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtrów ((10um,5um,1 mm) |
| Waga | 250 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
O nas:
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd ((HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który przez wiele lat pracował w firmie EMS, specjalizowaliśmy się w urządzeniach do obsługi PCB na początku,Następnie opracowujemy maszyny PCB i SMT.. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. badań i rozwoju, ale także wychodzący i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, rozwijania kierunków rozwoju produktów,aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiomW ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i wykorzystaliśmy, aby tworzyć efektywne kosztowo produkty, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.
HSTECH postawił sobie za cel "wysoką jakość i inteligentność", która opiera się na koncepcji " zorientowanej na jakość i zorientowanej na klienta" i łączy w sobie cechy branżowe,Inteligentna technologia przekonuje do inteligentnej fabrykiJeśli chodzi o obsługę posprzedażową, nalegamy na "odpowiedzialność", będziemy reagować od razu, gdy otrzymamy wysokiej jakości opinie, i obsługujemy naszych klientów przez cały czas.