| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | YS-802E |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
LED Display Stal nierdzewna Struktura maszyny Patent Reflektor SMD Komponenty Licznik
- Nie.Szczegóły techniczne
| Model | YS-802E |
| Zasilanie | AC110V,AC220V, 50/60Hz |
| Watty | 30 W |
| Liczenie czasu | 19 sekund do 2 minut. |
| Zakres liczenia | -59999~59999 |
| Wielkość pasma | 2,4,8,9,10,12,16,24,32mm |
| Szerokość taśmy | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 m |
| Rozmiar plastikowej rolki | 7-13 cali |
| Zastosowanie | Odpowiednie dla wszystkich elementów |
| Wielkość produktu | 450*270*180 mm |
| Wielkość opakowania | 460*280*190 mm |
| Waga brutto | 10 kg |
Cechy
1. wyświetlacz LED, liczenie qty można ustawić swobodnie.
2Struktura maszyny ze stali nierdzewnej.
3Funkcja wykrywania wycieków, podczas śledzenia brakujących komponentów, licznik zatrzyma się i przypomni.
4Operacja jest prosta, można liczyć dodatnie i ujemne, a funkcja jest naprawdę ustawiona.
5Może być wyposażony w pistolet skanujący i drukarkę kodów kreskowych dla łatwego zarządzania.
6Szybkość liczenia może być regulowana, zwiększa efektywność, spełnia różne rozmiary taśmy.
7Płytka ma mały ekran LCD, lekką wagę, łatwy w noszeniu.
8. Użyj patentowego reflektora, humanizowanej platformy operacyjnej.
9/W pełni kontrolować komponenty w fabryce, unikać błędów.
10. Pełna kontrola liczby części SMT w fabryce i unikanie akumulacji zapasów i kapitału.
Obraz fizyczny produktu
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()