|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 2900~4000USD/set |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Podwójna maszyna do lutowania stołu z 2 sterownikiem temperatury Automatyczny robot lutowniczy
Wprowadzenie
Ta automatyczna lutownia z podwójnym stołem lutowniczym, jedną głowicą lutowniczą, ale z dwoma lutownikami, więc ma dwa regulatory temperatury, ale bez funkcji rotacji.Ten model nadaje się do lutowania zwykłych płyt PCB lub produkcji, podwójny lutownik pracujący w tym samym czasie, znacznie poprawia wydajność lutowania.przez pudełko do ręcznego programowania każdego punktuNastępnie uruchom automatyczne lutowanie.
Cechy
1, Podwójny stolik lutowniczy, pojedyncza głowica ruchoma, ale z podwójnymi lutownikami.
2, Każdy lutownik ma indywidualny regulator temperatury.
3, Lutowanie bez azotu, bardzo bezpieczne i chroniące środowisko,
4Głowa lutownicza może być nachylona poprzez wybór urządzenia radialnego, dzięki czemu może być dostosowywana w różnych kierunkach, co może chronić PCB i jego komponenty przed uszkodzeniami.
5Używając wysokiej precyzjisystem napędzany silnikiem stopniowym i pasem czasowym oraz zaawansowane algorytmy sterowania ruchem w celu skutecznego poprawy dokładności i powtarzalności pozycjonowania ruchu.
6, Maszyna z automatyczną funkcją czyszczenia, która może uczynić przetwarzanie lutowania bardziej stabilnym i wydłużyć żywotność żelaza lutowego.
7, z podręcznym wisiorkiem nauczania, programowanie jest proste i łatwe w nauce.
Specyfikacja
| Model | HS-DS5331 |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 500*300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny |
600*585*800 mm |
![]()
![]()
![]()