| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-D331 |
| Napięcie | AC110V/220V, 50/60Hz, marka Meanwell |
| Zawór dozujący | Zawór PUR z podgrzewaniem |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300/300/100mm |
| Prędkość XYZ | 300mm/s |
| Platforma Y | 190*150mm |
| Dokładność powtarzania | 0.02mm |
| Silnik | Silnik krokowy |
| System napędowy | Pasek zębaty dla osi X/Y, śruba osi Z |
| Obsługa dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Udźwig | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Prowadnica liniowa | CSK (marka tajwańska) |
| Wyłącznik fotoelektryczny | Marka niemiecka |
| Cylinder | AirTAC |
| Pojemnik na klej | Strzykawka PUR 30ml |
| Rozmiar maszyny | 520*585*597mm |
| Waga brutto | 50kg |