| Nazwa marki: | HSTECH |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Inteligentne funkcje uruchamiania i zatrzymania, sterowane działaniem oprogramowania KIC 2000 termoprofiler
Cechy
1Niewielki błąd w badaniu.
2, sterowane oprogramowanie operacyjne, łatwe w nauce.
3, może testować temperaturę fali i reflow.
4Inteligentne uruchomienie i zatrzymanie.
5, częstotliwość odbioru transmisji: 433.92MHz.
6Optymalizacja procesów termicznych w celu zmniejszenia zużycia energii.
7, Standardowe oprogramowanie do wykresów SPC obejmuje CpK, pomaga ujawniać zmiany w profilu w czasie.
8Standardowe nakładanie profili, pokazują inny proces.
9, Solidne i kompaktowe sprzęt z 1 roczną gwarancją.
10, 9 i 12 kanałów (standardne złącza TC typu K).
Specyfikacje
| Dokładność | ±1,2°C |
| Rozstrzygnięcie | Zmienna od 0,3 do 0,1°C |
| Wewnętrzna temperatura pracy | 0°C do 105°C |
| Kompatybilność par termicznych | Typ K, 9 lub 12 kanałów |
| Zakres temperatury | -150°C do 1050°C |
| Zdolności komputerowe | PC |
| Wymagania energetyczne | 9V bateria alkaliczna |
| Odbiornik cieplny | 4330,92 MHz |
| Wymiary | Szczegółowe specyfikacje znajdują się w poniższej tabeli tolerancji temperatur. |
Standardowa konfiguracja
1, Host testowy 1 pc
2, Badanie izolacji 1 pc
3, walizka 1 sztuk
4Drut testowy o temperaturze 1 pc
5, dysk danych 1 pc
6, instrukcja obsługi
7, Raport inspekcyjny
8, linia danych 1pc
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()